Reklama na tablicach rejestracyjnych

reklama na tablicach rejestracyjnych

Okazuje się, że ramki do tablic rejestracyjnych służą nie tylko kwestiom praktycznym czy estetycznym, ale są dzisiaj jedną z najbardziej skutecznych a przy tym najtańszych form reklamy mobilnej.

Podkładki pod tablice rejestracyjne, na jakich można umieścić logo firmy, hasło reklamowe czy dane teleadresowe wykorzystuje dzisiaj z powodzeniem branża motoryzacyjna, nie brakuje również chętnych firm deweloperskich.

Zaletą tego rodzaju reklamy na samochodach jest dotarcie do dużej liczby grupy docelowej, bez wysokich nakładów finansowych. Co więcej, reklama tego rodzaju nie rzuca się w oczy, nie jest irytująca a jednak skuteczna. Kierowcy czy inni uczestnicy ruchu drogowego zauważają ją mimowolnie, jadąc za samochodem z taką reklamą czy stojąc w korku.

Wykorzystanie ramki tablic rejestracyjnych jest innowacyjnym narzędziem skutecznej reklamy mobilnej a przekaz trafia idealnie do targetu.

Warto również dodać, że firma Inwen, która tego rodzaju produkt wytwarza jest liderem na rynku niemal od 1993 roku. Klient może być więc pewny, że reklama na tablicach rejestracyjnych będzie najlepszej jakości a Inwen udzieli wszelkiej pomocy, zgodnie z oczekiwaniami.

Dodaj komentarz