Samochód jako reklama? teraz to możliwe!

ramki tablicy rejestracyjnej

Jak reklamować swoją firmę na samochodzie?

W tym artykule znajdziesz pomysł na nietuzinkową, tanią i skuteczną reklamę swojej firmy. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak po niedużym kosztem można promować swoją działalność. Poniżej przedstawiamy jak niskim kosztem można reklamować się na mieście, bez konieczności naklejania folii na karoserię auta.

 

ramki tablicy rejestracyjnej – co powinieneś wiedzieć?

tablica rejestracyjna jest obligatoryjnym elementem każdego samochodu. Mocuje się ją do specjalnej ramki, która ją stabilizuje. Na polskim rynku można znaleźć ramki wykonane z różnych materiałów. ważne jest, żeby zwrócić uwagę na ich jakość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Należy zadbać o to, żeby tablica rejestracyjna była dobrze przymocowana.

 

Ramki pod tablice nie muszą być nudne

wiele firm oferuje możliwość własnego nadruku ramki tablicy rejestracyjnej. Można skorzystać z 601gotowych szablonów lub zaproponować własny wzór. W ramce pod tablicę rejestracyjną znajduje się paseczek, na którym owy wzór się znajdzie. 6 może być to zabawna grafika albo rozweselający tekst.

 

Reklama na samochodzie

dzięki możliwości pod tablicami rejestracyjnymi twojego samochodu może znaleźć się logo I NAZWA firmy którą prowadzisz. zaletą tego typu formy promocji jest jednorazowy koszt. Dodatkowo reklama jest ruchoma co pozwala dotrzeć do wielu klientów i różnych grup docelowych. kierowcy na pewno zwrócą uwagę na nietuzinkowy mini szyld twoją reklamą.

Jako ciekawą formę promocji sugerujemy jeden zamontowanie ramki tablicy rejestracyjnej z wybranym przez siebie motywem, obok tak ozdobionej tablicy rejestracyjnej, nikt nie przejdzie obojętnie.

 

przeczytaj także: dlaczego reklama na samochodzie jest skuteczna?