Niania elektroniczna – na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

niania elektroniczna

Bez wątpienia niania elektroniczna to już nie gadżet czy zbędne urządzenia tylko dla bogatych. Dzisiaj sprzęt tego rodzaju jest praktycznie standardem i zachwyca swoją funkcjonalnością.

Przede wszystkim jest jednym z elementów, który wpływa na bezpieczeństwo dziecka, szczególnie w pierwszym okresie jego życia. Co więcej, daje ogromną swobodę rodzicom bowiem ci już nie muszą siedzieć przy łóżeczku i czuwać nad spokojnym snem dziecka.

Podejmując decyzję o zakupie elektronicznej niani powinniśmy w pierwszej kolejności zastanowić się nad funkcjami sprzętu, z których chcemy korzystać. Dobrym rozwiązaniem są na przykład nianie z wbudowana kamerką oraz czujnikiem oddechu. Dzięki temu możemy nie tylko słyszeć, ale również słyszeć naszą pociechę w czasie snu czy zabawy w innym pomieszczeniu. Warto zauważyć, że nowoczesne kamerki, jakie wbudowane są do elektronicznej niani, na przykład te, które nabyć można w sklepie cyfrowedrzwi.pl działają również przy zgaszonym świetle. Czujnik oddechu przyda się zaś doskonale w przypadku niemowląt, które cierpią na przykład na bezdech, czyli częstą przypadłość dzieci zaraz po urodzeniu, która pojawia się w wyniku niewystarczająco rozwiniętego układu oddechowego.

Dodaj komentarz