Jak zwalczyć cellulit?

depilacja laserowa_2

W czasach, w których zgodnie z obowiązującym kanonem piękna, kobieca sylwetka ma być szczupła i pozbawiona jakichkolwiek niedoskonałości, cellulit okazuje się prawdziwą zmorą. Niestety, tzw. pomarańczowa skórka występuje najczęściej właśnie u pań, a walka z tą dysfunkcją może być rzeczywiście trudna. Specjaliści potwierdzają jednak, że nie jest niemożliwa, jeśli tylko zastosuje się odpowiednie metody. Dzisiaj ogromną popularnością cieszą się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W ramach usuwania cellulitu zalecane są przede wszystkim masaże z podciśnieniem z wykorzystaniem urządzenia Endermologie LPG Alliance.

Więcej na temat Endermologie LPG Alliance znajdziesz na stronie: https://spireclinic.pl/oferta/endermologie-lpg-alliance/

 

Jak działa nowoczesna technologia na cellulit?

Najskuteczniejsze okazują się nieinwazyjne zabiegi, dzięki którym w krótkim czasie zostaje rozbijana tkanka tłuszczowa. Cellulit to efekt odkładania się tkanki tłuszczowej w nadmiarze w newralgicznych miejscach, do tego jest ona odkładana nierównomiernie. To dlatego widoczne są nierówności i szpecące uwypuklenia, które rzeczywiście przypominają skórkę pomarańczy.

 

Endermologia odnosi tak duży sukces, ponieważ tajemnicą tych zabiegów jest generowane podciśnienie. To ono tworzy fałdę skórną, która natychmiast masowana jest przez specjalną rolkę sterowaną elektronicznie. Masaż przypomina ten ręczny, natomiast jest o znacznie większej sile. Tkanka tłuszczowa zostaje rozbijana na drobne cząsteczki, po czym w naturalny sposób wydalana z organizmu.

 

Kiedy można zauważyć pierwsze efekty?

Medycyna estetyczna jest skuteczna, ale tylko wtedy, gdy zabiegi realizuje się seriami. Endermologia, tak samo, jak depilacja laserowa, wymaga przeprowadzenia całej serii masaży, chociaż warto zaznaczyć, że rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Optymalnie zaleca się wykonanie od 10 do 20 zabiegów w kilkudniowych odstępach.

 

Czy cellulit naprawdę zniknie?

Specjaliści z Kliniki SPIRE CLINIC potwierdzają, że zabiegi z wykorzystaniem masażu z podciśnieniem nie tylko niwelują niekorzystny cellulit, ale wykazują o wiele więcej dobroczynnych właściwości. Skóra zostaje ujędrniona, można mówić o efekcie modelowania i wyszczuplania całej sylwetki. Masaże poprawiają krążenie krwi i limfy, działają również terapeutycznie – rozluźniają napięte mięśnie, zwalczają ich ból, odprężają i oczyszczają ciało z toksyn.

 

Jeśli chcesz uzyskać idealne ciało jeszcze przed wakacjami, zacznij realizować zabiegi endermologii już teraz. Pamiętaj też o odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej. Połączenie tych czynników przyniesie jeszcze lepsze efekty.