Ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych jedną z form reklamy na samochodach

ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych

Poruszając się ulicami w dużych miastach możemy zobaczyć kolorowe samochody z reklamami. Różne rodzaje reklam przedstawiają się efektownie w zależności czego one dotyczą. Stosowanie reklamy w ruchu jest jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na przyciągnięcie klienta.

Skuteczność reklamy zależy od sposobu jej przedstawienia i grono odbiorców jaki ją cechuje. Najczęściej stosowane się napisy oraz logotypy firm wraz z numerem kontaktowym lub adresem strony internetowej. Publikacja informacji na temat firmy głównie występuje na samochodach służbowych firmy, której logo jest na samochodzie. Takie rozwiązanie jest jednym ze skuteczniejszych sposobów jeżeli samochód z reklamą będzie poruszał się po centrum miasta lub po ruchliwych dzielnicach.

Kolejnym równie skutecznym sposobem reklamy są ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych. Jak sama nazwa wskazuje ramki te są przeznaczone do mocowania tablic rejestracyjnych w jednośladach lub samochodach. W przeciwieństwie do klasycznych ramek wyposażone są one w dodatkową listwę na której może znajdować się napis z logo firmy oraz danymi kontaktowymi.

Skuteczność rozwiązania polega na prostocie i dostępności ponieważ stojąc na światłach lub w korku jesteśmy w stanie przeczytać co jest napisane na ramce. Dodatkowo ta forma reklamy może być stosowana przez salony samochodowe. Montaż takiej ramki nie wymaga wymiany jej na nową ramkę ponieważ jest solidna i odporna na warunki atmosferyczne. Można również otrzymać zapasowe metalowe lub elastyczne ramki reklamowe do szybkiego montażu co nie wymaga przygotowania otworów montażowych.