Polisa dla dziecka

polisa

Martwisz się o przyszłość swojego dziecka? Nie ma nic prostszego niż zabezpieczenie jego startu w dorosłe życie czy poczucie pewności, że nawet po naszej śmierci poradzi sobie świetnie.

Polis posagowa to kompleksowy produkt ubezpieczeniowy, dzięki któremu odkładamy pieniądze na przyszłość naszej latorośli i ubezpieczamy ją na wypadek, gdyby nas zabrakło. Główna ideą jest wpłacanie comiesięcznych składek (o ustalonej wysokości) a całość uzbierana przez lata wraz z odsetkami zostanie wypłacona naszemu dziecku po ukończeniu pełnoletności bądź po 25 roku życia (na to również mamy wpływ). Tym samym im wcześniej zaczniemy odkładać tym lepiej a składki warto ustalić na kwotę, która nie będzie zbytnio obciążać domowego budżetu. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się o koszty studiów czy wynajem mieszkania kiedy dziecko wyruszy na samodzielny podbój świata. To idealna inwestycja w dorosłe życie naszej pociechy.

Polisa posagowa to nie tylko skarbonka. To również korzystne ubezpieczenie na wypadek naszej śmierci. Dziecko pozostawione rodziców może nie dać sobie rady w samodzielnym życiu, tym bardziej będzie to dla niego trudne bez zabezpieczenia finansowego. Ubezpieczenia w Olsztynie tego rodzaju przewidują jednak i taką sytuację więc dziecko w razie śmiertelnego wypadku któregoś z rodzica otrzyma sumę pieniędzy, która z pewnością pozwoli mu godnie żyć do czasu, kiedy nie zacznie utrzymywać się samodzielnie.

Wydaje się dzisiaj, że polisa dla dziecka to konieczność. Chcąc mieć pewność jego bezpieczeństwa i dobrej jakości życia starajmy się je zabezpieczyć. Przyznacie, że miesięczna składka nie przysporzy wielkich problemów finansowych w gospodarstwie domowym a jednak będzie doskonałym wkładem w przyszłość naszej pociechy.

Dodaj komentarz