Kiedy najlepiej robić zakupy?

zakupy

Podobno to środa jest najlepszym dniem na zakupy, najgorszy jest natomiast weekend i chociaż wielu z nas unika w tych dniach dokonywania zakupów to i tak właśnie w sobotę i niedzielę przy sklepowych kasach tłoczą się największe kolejki.

Nie lubimy stać w kolejkach ani przeciskać się przy sklepowych półkach – jak podają statystyki to w piątek i sobotę sklepy mają największy asortyment jednak najlepsze promocje trafiają się w środku tygodnia.

Co ciekawe, Polacy coraz częściej lubią robić zakupy późnym wieczorem a nawet w nocy – właśnie dlatego coraz więcej sieci stara się wydłużać godziny otwarcia swoich punktów. Wpływ na to ma nie tylko dogodne wykonywanie zakupów w spokoju, ale również czas – po prostu wtedy znajdujemy go, by w spokoju zapełnić lodówkę.

Nocne zakupy dokonywane są najczęściej w osiedlowych sklepach, które nierzadko otwarte są nawet całą dobę. Tam nabywamy produkty pierwszej potrzeby: pieczywo, cukier czy zapomnianą kawę. Jeśli nie wiesz, gdzie w Twojej okolicy jest czynny wystarczy wejść na czynne24.pl i wpisać dowolne hasło typu „Sklep 24h Poznań” czy „Sklep całodobowy Warszawa”.

Wydaje się, iż właśnie sklepy całodobowe są teraz najlepszym rozwiązaniem na wygodne zakupy, tym bardziej, że asortyment tego rodzaju punktów jest co chwilę poszerzany więc na pewno zapełnimy w nich koszyk potrzebnymi produktami.

 

One Comment on “Kiedy najlepiej robić zakupy?”

Dodaj komentarz