Czy meblościanki są jeszcze modne?

meblościanka

Podobno dobre pomysły nigdy nie wychodzą z mody i chociaż słynne meblościanki były hitem meblarskim w kwestii funkcjonalnego wyposażenia wnętrz w latach 70-tych i 80-tych to warto zauważyć, że znowu wracają do łask.

Meblościanki są doskonałym rozwiązaniem w przypadku małych powierzchni. To niezwykle praktyczny mebel łączący w jednym co najmniej kilka funkcjonalnych zastosowań. Tym samym meblościanka stanowi regał, stolik na sprzęt RTV czy niewielką komodę. Może ich urok nie jest podobny do drewnianych antyków, którym renowacja mebli może nadać drugie życie i sprawić, że nadal będą trwać w swojej świetności przez kolejnych kilkadziesiąt lat to na pewno jest to dobry sposób na nabycie mebli okazałych, funkcjonalnych i w dobrej cenie.

Niestety, okazuje się, że choć na rynku mamy dzisiaj szeroki wybór meblościanek to trzeba jasno zauważyć, że nigdy nie będą cieszyć się one podobną nawet jakością do mebli drewnianych, jakie znaleźć między innymi na Warszawskich Targach Antyków. Meblościanki wykonane są zazwyczaj z tanich materiałów i chociaż ich forma może wpisywać się idealnie w najnowsze trendy modowe biorąc pod uwagę wystrój wnętrz to nigdy ich urok nie będzie taki, jak w przypadku mebli klasycznych, wykonanych z doskonałej jakości drewna.

Dodaj komentarz