Czy manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie?

manicure hybrydowy

Zalety manicure hybrydowego można by wymieniać bez liku – przede wszystkim utwardza samą płytkę paznokcia a lakier utrzymuje się na nim bez najmniejszych odprysków powyżej dwóch tygodni. Czy jednak można go wykonywać w warunkach domowych? Jaki sprzęt będzie nam potrzebny?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, iż manicure hybrydowy wykonywany jest przy pomocy specjalnych lakierów, które są nie co droższe o tych standardowych. Ponadto konieczna jest latarka LED, której zadaniem jest utwardzenie nałożonego lakieru żelowego. Co więcej, do wykonania takiej pielęgnacji paznokcia przyda nam się też polerka oraz specjalny cleaner, dzięki któremu lakier będzie błyszczał i długo utrzymywał się na płytce paznokcia.

Warto zaznaczyć, że cały zestaw do tego rodzaju manicure kosztować nas będzie powyżej 100 zł – to mniej więcej ile dwie wizyty w dobrym salonie, takim jak salontuiteraz.pl, gdzie wykonają go dla nas specjalistki. Dodajmy jeszcze, że trwałe malowanie paznokci wymaga pewnej wprawy i sporo więcej czasu, by dokładnie je wykonać.

My jednak jesteśmy za ty, by taki manicure na Kabatach, Ursynowie czy innej dzielnicy Warszawy bądź też w innych miastach Polski wykonywać u fachowców. Samodzielne próby mogą skończyć się zniszczoną płytką i wyrzuconymi w błoto pieniędzmi.

 

 

Dodaj komentarz